Aktualności

Ogłoszenie

dodano: 07.05.2020

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że z przyczyn organizacyjnych niezależnych od placówki otwarcie przedszkola nastąpi w dniu 18 maja ( dla rodziców pracujących). Przedszkole będzie czynne w godzinach od 7:00 do 16:00.

 

Dzieci powracające do przedszkola w maju prosimy o przyniesienie swoich książek. Dla dzieci pozostających w domu w dalszym ciągu będzie prowadzone nauczanie zdalne. Lista dzieci przyjętych w maju jest już zakończona. Wszystkie dzieci , których rodzice zadeklarowali ich powrót w maju zostały przyjęte.

Ogłoszenie

dodano: 04.05.2020

Dziękujemy za  rozważne podejmowanie decyzji  dotyczące deklaracji powrotu dzieci do przedszkola w maju.

      Umożliwi nam to  należycie przygotować przedszkole ,aby   zapewnić jak najbezpieczniejsze, higieniczne      warunki  dzieciom, rodzicom,  pracownikom placówki w czasie pandemii.

  • Z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice obydwoje pracują i zadeklarują ,że   nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.( i nie pobierają świadczenia opiekuńczego).
  • Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.’’
  • Mniejsza ilość dzieci umożliwia nam również dalszą naukę zdalną.
  • Lista będzie zamknięta przy zgłoszeniu  ( tylko na fb lub na mailu grupowym)  bezpiecznej ilości dzieci.
  • Deklaracje  nie są gwarancją przyjęcia dziecka do przedszkola.

 Dziękujemy za wyrozumiałość. 

 

Ogłoszenie

dodano: 03.05.2020

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że z przyczyn organizacyjnych, niezależnych od placówki otwarcie przedszkola zostanie przesunięte najprawdopodobniej na dzień 11 maja.

W dalszym ciągu prosimy rodziców o deklaracje dotyczące, planowanego terminu posłania dziecka do przedszkola.

Za utrudnienia wynikające z przyczyn nam niezależnych bardzo przepraszamy.

Ogłoszenie

dodano: 30.04.2020

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że w związku z ponownym  otwarciem przedszkola dn. 6/05/2020 (dla rodziców pracujących) , w placówce będą obowiązywały pewne zasady i obostrzenia, w celu jak najlepszej ochrony zdrowia naszych dzieci i pracowników.

1)     Do przedszkola należy przyprowadzać wyłącznie dzieci zdrowe. Każdemu dziecku przed wejściem będzie sprawdzana temperatura.

2)     Jeżeli dana rodzina miała kontakt z osobą zarażoną covid-19, bądź osobą przebywającą na kwarantannie proszona jest o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu placówce i nieprzyprowadzanie dziecka do przedszkola.

3)     Rodzice będą mieli możliwość  poruszania się tylko po wydzielonej części budynku tj. po przedsionku z domofonem i szatni.

4)     Przy wejściu do przedszkola ustawiony będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk. Prosimy z niego korzystać przy każdorazowym wejściu do budynku.

5)     Rodzice bezwzględnie zobowiązani są do noszenia maseczek i rękawiczek.

6)     W szatni może znajdować się max 5 osób dorosłych plus dzieci.

7)     Rodzice nie będą mieli dostępu do sal.

8)     Kontakt osobisty z nauczycielkami/dyrektorem wyłącznie telefoniczny/przez domofon bądź drogą mailową. Przypominamy, że każda z grup ma swojego maila więc w przypadku zapytania do konkretnej Pani można zostawić wiadomość.

Telefon kontaktowy do przedszkola:  33 843 26 30

Maile gupowe:

 

Jedynie w przypadku pilnych spraw możliwe będzie spotkanie z dyrektorem i nauczycielkami, po uprzednim ustaleniu daty i godziny, zachowując wszelkie środki ostrożności ( maseczki, rękawiczki bądź dezynfekcja rąk, zachowanie odpowiedniej odległości). Kontakt osobisty możliwy będzie tylko z osobami zdrowymi!!!

9)     Opłaty za przedszkole przyjmowane będą tylko w formie przelewu na konto przedszkola:

 21 1050 1256 1000 0023 0781 5015

10)  Wszystkie rzeczy na przebranie pozostawione w szatni ( nie dotyczy kurtek czy butów, w których dziecko przyszło) należy spakować do reklamówki/worka foliowego.

11)  Maseczki, w których przyszły dzieci pozostają w szatni na półkach, również proszę je wsadzić do woreczka foliowego/bądź wyrzucić w przypadku maseczek jednorazowych.

12)   Bardzo prosimy rodziców o zaopatrzenie dzieci w ręczniki papierowe.

13)  Raz w tygodniu rodzice będą dostawać pościel dzieci do wyprania. ( temp. prania 60 st C).

14)  Dzieci nie przynoszą swoich zabawek do przedszkola.

Bardzo prosimy o stosowanie się do powyższych zasad,  ponieważ mają one na celu zapewnienie bezpieczeństwa nam wszystkim.

Ogłoszenie

dodano: 30.04.2020

Drodzy Rodzice,

W związku z otwarciem naszego przedszkola od dnia 06.05.2020r. informujemy, że opłaty w miesiącu MAJU będą naliczane normalnie w przypadku dzieci powracających do przedszkola od 6 maja oraz będą wykonywane odpisy z marca. Natomiast opłata, dotycząca dzieci, które od 6 maja nie wrócą do placówki będzie wynosiła 90 zł.

Ogłoszenie

dodano: 27.04.2020

Drodzy Rodzice, 

Informujemy, że Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" będzie działało po otwarciu przez sezon wakacyjny ( w lipcu i w sierpniu) tylko dla dzieci rodziców pracujących. 

Ogłoszenie

dodano: 27.04.2020

Drodzy Rodzice, 

Informujemy, że Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" będzie nieczynne do 24.05.2020r. W związku z przeciągającą się sytuacją opłata za przedszkole w miesiącu MAJ wynosi 90zł. Płatności należy uregulować do 15.05.2020r. Numer konta przedszkola: 21 1050 1256 1000 0023 0781 5015 . 

Ogłoszenie

dodano: 14.04.2020

Ogłoszenie - dotyczy grup: PUCHATKI, MUMINKI i BIEDRONKI

W związku z przedłużeniem zamknięcia szkół i przedszkoli do dnia 26.04.2020r., prosimy rodziców dzieci z grup PUCHATKI, MUMINKI I BIEDRONKI (tylko 5latki!) o odebranie kolejnej części kart pracy dzieci, w dniach od 15.04.2020r. (tj. środa) do 17.04.2020r. (tj. piątek) w godzinach od 9:00 do 12:00. 

Dziękujemy 

Ogłoszenie

dodano: 08.04.2020

DRODZY RODZICE I PRZYJACIELE NASZEGO PRZEDSZKOLA

 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia spokoju,

radości oraz nadziei w życiu i wiary w dobro.

Życzymy, aby tegoroczne Święta Wielkiej Nocy 

stały się dla nas wszystkich okazją do pojednania

i okazywania sobie miłości oraz szacunku.

Niech Zmartwychwstały Chrystus zawsze,

a zwłaszcza w tym trudnym czasie, wszystkim błogosławi. 

 

Dyrekcja oraz pracownicy przedszkola

 

 

 

Ogłoszenie

dodano: 02.04.2020

Drodzy Rodzice,

Ze względu na zaistniałą sytuację informujemy, że jeżeli przedszkole będzie czynne po świętach (od dnia 14.04.2020r.) to opłaty będą realizowane normalnie oraz będą odpisy z marca. Natomiast jeśli przedszkole będzie zamknięte to Rodzice nie ponoszą żadnych kosztów do momentu powrotu dzieci do przedszkola.

Zawiadamiamy, że w sprawach organizacyjnych mogą Państwo kontaktować się pod wskazane adresy zamieszczone na stronie internetowej przedszkola.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia. 

Strona: 1 , 2 , {3} , 4 , 5 , 6 , 7

Przedszkole Promyczek

"Niebupliczne Przedszkole" Promyczek

Dyrektor przedszkola:  Joanna Fajferek
ul. Powstańców Warszawy 1A
32-600 Oświęcim

tel. 33 843 26 30