Aktualności

Ogłoszenie

dodano: 04.05.2020

Dziękujemy za  rozważne podejmowanie decyzji  dotyczące deklaracji powrotu dzieci do przedszkola w maju.

      Umożliwi nam to  należycie przygotować przedszkole ,aby   zapewnić jak najbezpieczniejsze, higieniczne      warunki  dzieciom, rodzicom,  pracownikom placówki w czasie pandemii.

  • Z przedszkola powinny skorzystać te dzieci, których rodzice obydwoje pracują i zadeklarują ,że   nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.( i nie pobierają świadczenia opiekuńczego).
  • Pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.’’
  • Mniejsza ilość dzieci umożliwia nam również dalszą naukę zdalną.
  • Lista będzie zamknięta przy zgłoszeniu  ( tylko na fb lub na mailu grupowym)  bezpiecznej ilości dzieci.
  • Deklaracje  nie są gwarancją przyjęcia dziecka do przedszkola.

 Dziękujemy za wyrozumiałość. 

 

Ogłoszenie

dodano: 03.05.2020

Drodzy Rodzice,

Informujemy, że z przyczyn organizacyjnych, niezależnych od placówki otwarcie przedszkola zostanie przesunięte najprawdopodobniej na dzień 11 maja.

W dalszym ciągu prosimy rodziców o deklaracje dotyczące, planowanego terminu posłania dziecka do przedszkola.

Za utrudnienia wynikające z przyczyn nam niezależnych bardzo przepraszamy.

Ogłoszenie

dodano: 30.04.2020

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że w związku z ponownym  otwarciem przedszkola dn. 6/05/2020 (dla rodziców pracujących) , w placówce będą obowiązywały pewne zasady i obostrzenia, w celu jak najlepszej ochrony zdrowia naszych dzieci i pracowników.

1)     Do przedszkola należy przyprowadzać wyłącznie dzieci zdrowe. Każdemu dziecku przed wejściem będzie sprawdzana temperatura.

2)     Jeżeli dana rodzina miała kontakt z osobą zarażoną covid-19, bądź osobą przebywającą na kwarantannie proszona jest o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu placówce i nieprzyprowadzanie dziecka do przedszkola.

3)     Rodzice będą mieli możliwość  poruszania się tylko po wydzielonej części budynku tj. po przedsionku z domofonem i szatni.

4)     Przy wejściu do przedszkola ustawiony będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk. Prosimy z niego korzystać przy każdorazowym wejściu do budynku.

5)     Rodzice bezwzględnie zobowiązani są do noszenia maseczek i rękawiczek.

6)     W szatni może znajdować się max 5 osób dorosłych plus dzieci.

7)     Rodzice nie będą mieli dostępu do sal.

8)     Kontakt osobisty z nauczycielkami/dyrektorem wyłącznie telefoniczny/przez domofon bądź drogą mailową. Przypominamy, że każda z grup ma swojego maila więc w przypadku zapytania do konkretnej Pani można zostawić wiadomość.

Telefon kontaktowy do przedszkola:  33 843 26 30

Maile gupowe:

 

Jedynie w przypadku pilnych spraw możliwe będzie spotkanie z dyrektorem i nauczycielkami, po uprzednim ustaleniu daty i godziny, zachowując wszelkie środki ostrożności ( maseczki, rękawiczki bądź dezynfekcja rąk, zachowanie odpowiedniej odległości). Kontakt osobisty możliwy będzie tylko z osobami zdrowymi!!!

9)     Opłaty za przedszkole przyjmowane będą tylko w formie przelewu na konto przedszkola:

 21 1050 1256 1000 0023 0781 5015

10)  Wszystkie rzeczy na przebranie pozostawione w szatni ( nie dotyczy kurtek czy butów, w których dziecko przyszło) należy spakować do reklamówki/worka foliowego.

11)  Maseczki, w których przyszły dzieci pozostają w szatni na półkach, również proszę je wsadzić do woreczka foliowego/bądź wyrzucić w przypadku maseczek jednorazowych.

12)   Bardzo prosimy rodziców o zaopatrzenie dzieci w ręczniki papierowe.

13)  Raz w tygodniu rodzice będą dostawać pościel dzieci do wyprania. ( temp. prania 60 st C).

14)  Dzieci nie przynoszą swoich zabawek do przedszkola.

Bardzo prosimy o stosowanie się do powyższych zasad,  ponieważ mają one na celu zapewnienie bezpieczeństwa nam wszystkim.

Ogłoszenie

dodano: 30.04.2020

Drodzy Rodzice,

W związku z otwarciem naszego przedszkola od dnia 06.05.2020r. informujemy, że opłaty w miesiącu MAJU będą naliczane normalnie w przypadku dzieci powracających do przedszkola od 6 maja oraz będą wykonywane odpisy z marca. Natomiast opłata, dotycząca dzieci, które od 6 maja nie wrócą do placówki będzie wynosiła 90 zł.

Ogłoszenie

dodano: 27.04.2020

Drodzy Rodzice, 

Informujemy, że Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" będzie działało po otwarciu przez sezon wakacyjny ( w lipcu i w sierpniu) tylko dla dzieci rodziców pracujących. 

Ogłoszenie

dodano: 27.04.2020

Drodzy Rodzice, 

Informujemy, że Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" będzie nieczynne do 24.05.2020r. W związku z przeciągającą się sytuacją opłata za przedszkole w miesiącu MAJ wynosi 90zł. Płatności należy uregulować do 15.05.2020r. Numer konta przedszkola: 21 1050 1256 1000 0023 0781 5015 . 

Ogłoszenie

dodano: 14.04.2020

Ogłoszenie - dotyczy grup: PUCHATKI, MUMINKI i BIEDRONKI

W związku z przedłużeniem zamknięcia szkół i przedszkoli do dnia 26.04.2020r., prosimy rodziców dzieci z grup PUCHATKI, MUMINKI I BIEDRONKI (tylko 5latki!) o odebranie kolejnej części kart pracy dzieci, w dniach od 15.04.2020r. (tj. środa) do 17.04.2020r. (tj. piątek) w godzinach od 9:00 do 12:00. 

Dziękujemy 

Ogłoszenie

dodano: 08.04.2020

DRODZY RODZICE I PRZYJACIELE NASZEGO PRZEDSZKOLA

 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych

składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia spokoju,

radości oraz nadziei w życiu i wiary w dobro.

Życzymy, aby tegoroczne Święta Wielkiej Nocy 

stały się dla nas wszystkich okazją do pojednania

i okazywania sobie miłości oraz szacunku.

Niech Zmartwychwstały Chrystus zawsze,

a zwłaszcza w tym trudnym czasie, wszystkim błogosławi. 

 

Dyrekcja oraz pracownicy przedszkola

 

 

 

Ogłoszenie

dodano: 02.04.2020

Drodzy Rodzice,

Ze względu na zaistniałą sytuację informujemy, że jeżeli przedszkole będzie czynne po świętach (od dnia 14.04.2020r.) to opłaty będą realizowane normalnie oraz będą odpisy z marca. Natomiast jeśli przedszkole będzie zamknięte to Rodzice nie ponoszą żadnych kosztów do momentu powrotu dzieci do przedszkola.

Zawiadamiamy, że w sprawach organizacyjnych mogą Państwo kontaktować się pod wskazane adresy zamieszczone na stronie internetowej przedszkola.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia. 

Ogłoszenie

dodano: 29.03.2020

Drodzy Rodzice, Kochane Przedszkolaki

Jest nam niezmiernie miło widzieć, jak wspaniale pracujecie w swoich domach, jak duże zaangażowanie wkładacie w wykonywane ćwiczenia, jednocześnie się przy tym super bawiąc. Dziękujemy za tak wiele komentarzy, filmików oraz zdjęć  efektów Waszej pracy. Mamy nadzieje, że wszystkie przedszkolaki starają się na bieżąco wykonywać zadane materiały. Po powrocie do przedszkola na pewno sprawdzimy ;). Zachęcamy wszystkich do jeszcze większej aktywności ! BRAWO dla rodziców, którzy wykazują się dużym zaangażowaniem ! Dzięki Wam, wiemy, że pomimo zaistniałej sytuacji dzieci sumiennie wypełniają swoje obowiązki.

Informujemy także, że w sprawach dydaktyczno-wychowawczych, w razie jakichkolwiek niejasności, mogą się Państwo z nami kontaktować drogą mailową. Poniżej podajemy adresy mailowe każdej z grup.  

Adresy mailowe:

Życzymy dużo zdrowia i optymizmu!    

Strona: 1 , 2 , {3} , 4 , 5 , 6 , 7

Przedszkole Promyczek

"Niebupliczne Przedszkole" Promyczek

Dyrektor przedszkola:  Joanna Fajferek
ul. Powstańców Warszawy 1A
32-600 Oświęcim

tel. 33 843 26 30